Hlavní menu


Technologie a cíle sítě

Spolehlivost a garance

Zákazník koupí našeho připojení dostává službu s vysokou garancí přenosové rychlosti a přístupnosti 24 hodin denně. Vlastnosti připojení a služeb veškeré tarify poskytované naší společností jsou opravdu bez omezení, bez Fair Use Policy, bez limitu přenesených dat nebo počítání času stráveného na internetu. Přístup a funkčnost připojení není nijak filtrováno nebo omezováno. Pomocí veřejné IP adresy je možné hrát on-line hry nebo si zprovoznit FTP, WWW server atd.

 

Cíle služeb

Cílem poskytovaných služeb je nabídka kvalitního připojení, které není omezeno časem ani množstvím přenesených dat, ale přitom je cenově dostupné a dokáže uspokojit jak profesionály tak i domácí uživatele.

 

Uživatelská zařízení v pásmu 5GHz

S novou technologii 5GHz získáte s vyšší datovou propustností Větší objem dat přenesený za jednotku času zvyšuje komfort – umožňuje rychlé stahování a odesílání dat, rychlé načítání webových stránek i vysokou rychlost odezvy, bezchybný provoz aplikací i hraní síťových her.

Komu je tato technologie určena? Technologie 5 GHz je bezesporu výhodnější alternativou pro domácí i firemní přípojky k internetu. Technologii 5 GHz ocení každý, kdo očekává opravdu rychlý internet.

Objednejte si již nyní měření signálu pro frekvenci 5 GHz Internet bez telefonní linky, kabelové televize nebo satelitu Výhodou připojení naší firmou je nezávislost na jiných technologiích třetích stran.

 

Páteřní technologie

Přístupové body jsou propojeny pomocí digitálních technologií, optických kabelů nebo jiných vysokorychlostních technologií. Tato politika zaručuje vysokou kvalitu připojení ve všech lokalitách pokrytých naší firmou. To garantuje zajištění výborných parametrů nejen pro běžné požadavky, ale také pro aplikace a služby vyžadující stabilní a výkonné připojení. Pracujeme zejména s technologiemi CERAGON, SUMMITD, CISCO, MIKROTIK.

 

        


Novinky a oznámení

10/12 2020

Vánoční provoz zákaznického centra 2020

ZAVŘENO  23. 12. 2020  -   3. 1. 2021

01/7 2020

Zákaznické centrum v provozu

Zákaznické centrum GT net s.r.o. je opět plně v provo...

16/3 2020

UPOZORNĚNÍ

Z důvodu nařízení nouzového stavu vládo...


Patička a copyright