Hlavní menu


Služby

Internet

Nabízíme vysokorychlostní připojení k síti internet. Pro připojení klienta používáme technologie optických sítí, kabelové routery nebo bezdrátové technologie. Naše společnost působí v oblasti informačních technologií již řadu let a vynakládá nemalé  prostředky do rozvoje a modernizace celé sítě. Díky tomu má náš zákazník k dispozici rychlé a spolehlivé spojení se světem.

Firemní sítě, prodej HW a SW

Pestrost naší nabídky spolu s profesionálním přístupem našich pracovníků umožňuje každému zákazníkovi pohodový nákup a zavádění nejnovějších technologií v oblasti IT. Od počátku myslíme na to, aby i nejnáročnější zákazník byl s námi spokojen. Prodej našeho produktu, nebo služby nechápeme jako jednorázový akt, ale jako událost, od níž se odvíjejí další naše aktivity směřující k dlouhodobé podpoře a spokojenosti našich zákazníků.

Kamerové systémy

Provádíme návrhy a montáž kamerových systémů klasické CCTV, IP technologie, včetně skrytých instalací miniaturních kamer. Využíváme dálkového přístupu přes internet či jiné datové spojení. V současnosti jsou kamerové systémy téměř nedílnou součástí zabezpečení objektů, majetku a osob. Našim zákazníkům nabízíme kamerové systémy v široké škále využití, od středně náročných systémů (ekonomických) až po vysoce kvalitní systémy s vysokým rozlišením a velmi kvalitním záznamem jak ve dne tak i v noci.

VoIP Levnější telefonování přes internet

Telefonní služby pomocí technologie zvané Voice over IP (VoIP neboli přenášení hlasu prostřednictvím IP protokolu). Jedná se o velmi populární a moderní řešení, které je zajímavou alternativou ke klasickým hlasovým službám poskytovaných přes veřejnou telefonní síť. VoIP je určena pro domácnosti a malé i velké firmy.


Novinky a oznámení

10/12 2020

Vánoční provoz zákaznického centra 2020

ZAVŘENO  23. 12. 2020  -   3. 1. 2021

01/7 2020

Zákaznické centrum v provozu

Zákaznické centrum GT net s.r.o. je opět plně v provo...

16/3 2020

UPOZORNĚNÍ

Z důvodu nařízení nouzového stavu vládo...


Patička a copyright